FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 2691

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 16:11, 24 Lis 2009 Temat postu:

Oglądałam jednym okiem Soderlinga i Nadala.No Soda grał jak na siebie dosyć standardowo.Nadal był w bardzo kiepskiej formie, przede wszystkim wolno jak na niego biegał.Taki ten mecz nie za ładny, ale dobrze, że Szwed wygrał

Uła, Kubot i Marach ładnie pozamiatali Very Happy
Kolejni przeciwnicy równie trudni.

M Bhupathi (IND) / M Knowles (BAH) d M Fyrstenberg (POL) / M Matkowski (POL) 36 63 10-7

Tylko trochę zabrakło Sad Szkoda wielka! A Cermak i Mertinak to ciężka para, ale mam nadzieję, że uda nam się wywalczyć ten awans.

PostWysłany: Wto 17:17, 24 Lis 2009 Temat postu:

Nadal to już od paru miesięcy nie biega tak jak kiedyś i jest w kiepskiej formie. Tylko nie często znajduje się człowiek z jajami by te słabości wykorzystać
Frytki Z siekierą! Trzeba zapomnieć o porażce i skoncentrować się na kolejny mecz. Nie wyobrażam sobie by po ograniu Nestora z Niedźwiedziem mieli nie awansować do półfinału

Jakby kogoś interesowało czyja to była inicjatywa z wymianą koszulek to podaję rozwiązanie
NIKOLAY DAVYDENKO: Like before I see him, I say, I need just T shirt for my fan from him. He say, Okay, let's go change on the court. I say, Okay, we do change after the match.
A potem wystawi ją ten fan na aukcji w necie jako "jeden z ostatnich t-shirtów adidasa jakie nosił Novak Djokovic" i zarobi kokosy Hyhy
Ale miło z Novaka strony, że się zgodził Wink

Aga, sporo zdjęć możesz znaleźć [link widoczny dla zalogowanych] Mruga

delPo z Fiasco po 1 w setach Neutral Weź się w garść Juan! Evil or Very Mad

Edit:
Uhh, ale mi ta argentyńska pierdoła ciśnienie podniosła Evil or Very Mad
Powinno się skończyć 6/2 lub 6/3 w trzecim, a nie tie-breakiem.
Ale i tak dzięki Pony! Swoje zrobiłeś Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez Monia dnia Wto 18:10, 24 Lis 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 18:06, 25 Lis 2009 Temat postu:

szkoda przegranej Sad niestety nie widziałam meczu Sad mogłybyście podać jakieś szczegóły?

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Śro 18:43, 25 Lis 2009 Temat postu:

Chyba Nestor i Niedźwiedź nie są w formie bo i z Cermakiem i Mertinakiem polegli.Ale Frytki nie mogą się ich obawiać! Muszą wygrać!
Kubot i Marach po zaciętym meczu i emocjonującym tie-breaku pokonali parę Miryni/Ram.Juhuuu!

Roger prayer po prostu merci! A bałam się o ten mecz.
Del Potro Rotfl Co on odwalał, zamiast szybko skończyć to jakiś cyrk

No Nadal to biegać nie biega już od dawna to prawda, ale żeby Novak w drugim secie wygrał tylko jednego gema? Shocked I tak to jest, rezerwowy niby, a jeszcze daleko zajdzie.
Tylko Novak teraz nie może przegrać

Monia

Posty: 1704

PostWysłany: Czw 7:43, 26 Lis 2009 Temat postu:

Ania napisał:
I tak to jest, rezerwowy niby, a jeszcze daleko zajdzie.

Bo King zasługuje na miejsce w WTF w przeciwieństwie do Fiasco
Suche wyniki może w sezonie miał i gorsze od Hiszpana ale przemianą mentalną bije go na głowę Razz
"Stary" Robin gdy mu nie szło, popełniał błędy, gotował się i ogólnie jego gra szła ku gorszemu. Po RG nastąpiła w nim diametralna zmiana. A po poniedziałkowym meczu z Nadalem zrozumiał, że on nie przyjechał do Londynu jako chłopiec do bicia i finał w Paryżu nie musi być jego najlepszym wynikiem w sezonie

Novak nie wiem czy odpuścił w drugim secie czy może już sił brakuje Neutral
W pierwszym secie przebijał co się tylko dało, bo każda próba przyspieszenia kończyła się w siatce albo na aucie. No i był ganiany z od rogu do rogu przez Sodę, który zagrał kapitalny mecz. Serwował niesamowicie skutecznie i przy siatce nie był gorszy.
Arrow [link widoczny dla zalogowanych]

Obawiam się, że WTF może skończyć się dla nas tak, że Novak nie awansuje z grupy Rolling Eyes
Nawet jeśli pokona Nadala 2/0, to bilans setów będzie wynosił 4/3 i mecz Robina z Denką będzie decydujący. Jeśli wygra Rosjanin obojętnie czy 2/0 czy 2/1, to on awansuje.
Także w piątek wszystkie trzymamy kciuki za Kinga

______________________________________________
Łukasz i Oliver Padam
Powinno się więcej debla puszczać w tv, bo to szalenie emocjonująca gra jest Hyhy
Kubot zagrał świetnie, zwłaszcza serwisem. Marach był trochę gorszy i miał wahania formy. Raz zagrywa cudownego stop-woleja by w następnym punkcie wywalić prosty forhend Ale to on zdobył punkt przy siatce dający meczową i nie popełnił następnie df, więc zostaje ułaskawiony Mr. Green

Boskie było jak Łukasz podpisując się na kamerze krzyczał: Polska! Pozdrawiam wszystkich! lol

Na forum Novaka użytkownik o nicku "Nole+Djole" napisał tak:
Some of you have no idea what Nole's going through right now,just how exhausted he is.I was at the 02 today and saw his practise session before the match.He could barely move,he said that he was sore all over and kept needing massages from his trainer,his knees were really paining him.At one stage he went over and sat down on the bench with his head in his towel.His physio and friend crouched down beside him and tried to joke with him and encourage him but he was quite upset and dejected,looked really pale too.

To dlatego on taką negatywną mowę ciała na korcie prezentuje Neutral
Rzuciło mi się w oczy zniechęcenie i gesty mówiące "mam dość" ale myślałam, że to z powodu złej gry taki niezadowolony chodzi...
Niech tez sezon już się kończy! :hamster_yells:

Edit #2:
Pozwólcie, że przedstawię Wam sytuację w grupie A Mr. Green
1. Federer 2-1 (W-L) 5-4 (Sets) 44-40 (Games)
2. Del Potro 2-1 (W-L) 5-4 (Sets) 45-43 (Games)
3. Murray 2-1 (W-L) 5-4 (Sets) 44-43 (Games)
Leżę
Tak dla przypomnienia powiem, że Maryj w meczu z Ponym prowadził 5/0, dał się podgonić i wygrał seta tylko 6/3 zaś w meczu z Fiasco miał szanse na wygranie meczu w dwóch setach (7 break pointów Hiszpan obronił). lol
W spotkaniu Del Portko z Rożą, gdy doszło do decidera, Argentyńczyk potrzebował wygrać 6/3 i wygrał.
Mordo Ty moja argentyńska! :*

PS. Na mtf powstała teoria, że wszytko było ustawione. Skoro Fed nie lubi Andrew, to pozwolił delPo wygrać i tym sposobem wyeliminować Szkota
Idiotyczne jak dla mnie Razz Fed sprawił baty Maryjowi w dwóch ostatnich meczach, zaś Pony wygrał z nim dwa ostatnie spotkania, więc idąc tym tropem z kim Roża wolałby grać? Z kimś kogo leje, czy z tym, który go leje? xDD

Ostatnio zmieniony przez Monia dnia Pią 7:57, 27 Lis 2009, w całości zmieniany 2 razy

No! Mr. Green Po mału poprawiamy bilans z Nadalem! Mruga
Rewelacyjny mecz to to nie był... za to jak zwykle dla mnie b. nerwowy.

Bez sensu, że o awansie nie decyduje bezpośredni mecz !!!
Teraz się okaże ile wart jest Soderling, czy walczącym do końca, czy tanim sprzedawczykiem przewala oczami

Dawaj Robin!

Monia

Posty: 1704

PostWysłany: Pią 18:09, 27 Lis 2009 Temat postu:

Nawet jeśli okaże się, że był to ostatni mecz w sezonie, to milo było zakończyć go zwycięsko Wink
Fajnie się cieszył po wygranej Hyhy Rockman Rock ya

W pomeczowym wywiadzie dziennikarz wytłumaczył publiczności, że Novak nie ma jeszcze zagwarantowanego awansu, a Nole powiedział tak:
"Come on Robin, please, please if you're watching now - do it for me!". lol Potem oczywiście przyznał, że jeśli wygra Denko, to będzie to w 100% zasłużenie.
Kochany jest Heart

Wieści round robinowe:
-Mirnyi i Ram wygraną w dzisiejszym meczu zagwarantowali sobie awans do półfinału więc Kubot i Marach muszą wygrać jednego seta z Bryanami by także zapewnić sobie grę w jutro.
-Robinowi do tego by nie zagrać z Federerem o finał potrzebny jest także jeden set. Porażka Szweda 0/2 oznacza jego awans z drugiego miejsca i konieczność grania z Roża.

A za ten ostatni forhend to jakąś karę mu powinni wlepić Razz

Turniej deblowy też tylko o kant dupy potłuc Rolling Eyes Kubotów mi bardziej żal, bo wygrali dwa mecze a i tak odpadają, bo kiedyś seta przegrali...

No to teraz: Vamos delPo!

PS. To co, robimy podsumowanie? Hyhy

Wisełka

Posty: 1669

PostWysłany: Sob 8:58, 28 Lis 2009 Temat postu:

Załamująca jest ta sytuacja... wygrać 2 mecze w świetnym stylu i odpaść z turnieju W mur
(Monia, uff oczy mnie bolały od tego Soderkin... tfu! Hyhy)

Grafik napięty, ale żem się odnalazła i jestem

Oglądałam kawałek Federera z Del Potro i tak sobie myślałam, że już po tym jak się Fed cieszył po wygraniu drugiego seta to del Pony nie da mu rady, ale jednak się myliłam.Szkoda, ale dobrze, że Roger wyszedł z grupy.Teraz czas wygrać Mr. Green
Frytki, no cóż, nie wystarczy wygrać z numerem 1.A tak wiedziałam, że nie pójdzie, no ale kolejny występ to kolejne doświadczenie.Chłopaki się nie załamali i zapowiadają poprawę błędów na przyszły.
Zawiodłam się Sad Myślałam, że Oli i Łukasz przejdą dalej, jeden secik Sad
Myślałam, że Soderling nie przegra z Denką, ale jednak Rosjanin jest mocny pod koniec sezonu, chce odbudować pozycję.

W półfinałach: Allez Roger & Go Soderling!

W deblu mamy pierwszych finalistów: Miryni/Ram.
A tak, Moniu, debel bardzo fajny do oglądania, dobrze, że dali w tv, szkoda, że ja nie oglądałam.

Koliusz Shocked
Kolejny zawodnik z cojones Hyhy Przy 6/5 jak z 30:0 zrobił się 30:40 gotowa byłam postawić na to, że Denko wymięknie. Straciłabym xD Taki kross poszedł, że szczękę musiałam zbierać z podłogi Laughing
13 okazała się dla Rogera pechowa

Pony Hurra
Drugi mecz w tym tygodniu wygrywa w tie-breaku trzeciego seta. Mental giant Padam Meczu nie widziałam ale bardzo się cieszę Very Happy
Vamos w finale! Twisted Evil
(jak JM wygra dzisiaj zwali Maryja z 4 miejsca Hyhy a na AO i tak będzie rozstawiony z tym właśnie numerem Mr. Green)

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Pierwsze polskie forum o Novaku Djokovicu! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)