FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Pomógł: 5 razy
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Wto 13:05, 27 Sty 2009 Temat postu:

Pierwsza para półfinałowa znana -> Zvonareva - Safina
Pierwszego meczu nie widziałam jednak rozmiar porażki Bartoli zadziwiający. Wychodzi na to, że w meczu z Dżejem miała przysłowiowy "dzień konia". Vera natomiast jak Roddick niezauważalnie przechodzi kolejne rundy i tadam! jest w 1/2.
Drugi ćwierćfinał- kolejne pożal się Boże "widowisko" Rolling Eyes
Obie panie popełniły w sumie 90 niewymuszonych błędów. Do tego dochodzi 19 podwójnych więc mamy setkę xD
Trochę Jelena sfrajerzyła w ostatnim secie. Miała stratę przełamania, odrobiła ale wtedy znów momentalnie utraciła podanie. Dorobiła się 2 bp-popsuła.
Stawiam, że w finale zamelduje się Vera. Nie męczy się ona z przeciwniczkami a tym bardziej ze sobą i swoim tenisem. Poza tym wygrała ich 3 ostatnie spotkania.

A na jutro życzę sobie by wygrały Elena i Serena Mr. Green

Ania

Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 2691

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 14:56, 27 Sty 2009 Temat postu:

Na Eurosporcie 2 w wiadomościach podawali, że na początku meczu Bartoli przełamała Verę(było 3:0), a potem już nie wygrała żadnego gema.Także było chyba tak jak mówisz.Był "dzień konia", a potem już kompletnie inna Marion.
Nie oglądałam Dokic z Safiną, ale jak widzę te 90 niewymuszonych błędów to ręce opadają.Safinka wygrała chyba jakąś chłodną głową.Swoją drogą jestem ciekawa, czy to naprawdę jest powrót Dokic, czy tylko chwilowy przebłysk
Z pary Safina-Zvonerva trzymam kciuki za drugą Mruga Jakoś ją wolę Mruga I myślę, że to ona przejdzie bo jej dobrze idzie, a Safina jakoś tak obok siebie gra.

Mes

Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 2219

Skąd: Prabuty

PostWysłany: Wto 19:31, 27 Sty 2009 Temat postu:

Dokić - frajerka dnia.W pierwszym secie też odrobiła stratę, było 3:3, a i tak Safina wygrała 6:4 Rolling Eyes
Ale brawa, brawa dla Jeleny i tak!

Kibicuję Zvonarevej - Safina to się snuje po korcie, męczy i wali po autach, co dzisiaj bylo widać...

Ehh te baby Rolling Eyes
Mecz zaczęłam oglądać od stanu 7/5 *5/4 dla Kozy i sądziłam, że się już dużo nie naoglądam Neutral (nie będę ukrywać, że byłam niezadowolona z takiego obrotu spraw Razz) W tym momencie Serena zaczęła grać; returnowała jak natchniona i trzymała piłkę w korcie. Wygrała 3 gemy z rzędu.
W trzecim Koza była już przegrana. Co prawda drugi gem, w którym obroniła 2 bp mógł zapowiadać jakąś walkę ale jak to mówią "jedna jaskółka wiosny nie czyni" i pozostała część meczu przeplatana była błędami Svety i dobrymi zagraniami Ciastka.
Drugi półfinał-Demetieva gładko 6/2 6/2.
W jutrzejszym półfinale stawiam na...nie wiem kogo xD
Elena jest w formie, Serena ma górki i dołki.
Jeżeli Ciastko zagra tak jak dzisiaj w końcówce 2 i 3 secie to skłaniam się ku niej.

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Śro 13:24, 28 Sty 2009 Temat postu:

No patrzę sobie na powtórkę meczu Kozy i Sereny i widzę te 5:4 i mówię "idę spać" xD Z ucieszoną mordką, że ciastko odpada.
Wstaję, patrzę na stronę AO i aż mi gały z orbity wyszły.Frajer namber łan.
Elenka gładko, dawai Elenka!Niech ciastko wraca się obżerać do Ameryki! Very Happy

Mes

Posty: 2219

PostWysłany: Śro 16:14, 28 Sty 2009 Temat postu:

no, ja z bratem już taniec zwycięstwa odprawiliśmy, że Ciastko odpada, a tu Koza nam taki numer wykręciła. Svieta, frajerko Laughing
Eeee, szkoda Suarez coś tam.

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Czw 13:39, 29 Sty 2009 Temat postu:

Safina i Williams w finale.Łatwo się uporały z przeciwniczkami bo w dwóch setach.
Stawiam na Amerykankę, ale serduszko prosi żeby Safinka :hamster_smile:
Co ciekawe Williams będzie grała także w finale gry podwójnej.Numer 9 z numerem 10, czyli Williams vs. Hantuchova/Sugiyama.

Mes

Posty: 2219

PostWysłany: Czw 16:21, 29 Sty 2009 Temat postu:

Luzerem dnia jest tym razem Vera "Marylka" Zvonareva. Brawo dla pani! xD
Akcja "Pajacyk - podzielmy się podaniem" trwała w tym meczu w najlepsze.

Finału nie obejrzę, to pewne. Zapewne wygra Ciastko, bo Safinka olśiewająca nie jest.
Smutno mi z tegoż powodu Sad

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Czw 18:05, 29 Sty 2009 Temat postu:

Ja i tak bym nie oglądała.Ile można siedzieć przed tv Mruga A babki jakoś mnie tak nie fascynują.

Monia

Posty: 1704

PostWysłany: Sob 12:29, 31 Sty 2009 Temat postu:

No i stało się:
Serena Williams po raz 4 wygrywa AO!
Wynik finału 6/0 6/3 w 59 minut Rolling Eyes
Strasznie słabe spotkanie ze strony Dinary, Serena miała natomiast dzisiaj swój dzień i wykorzystała wszystkie błędy rywalki.
Swoja drogą to dziwne, że w finale zagrały zawodniczki, które nie grały dobrze i właściwie powinny dawno odpaść.
A Serena, która była już dwukrotnie poza turniejem wygrywa cała imprezę xD
Uroki WTA

Mistrzyniami debla zostały a jakżeby inaczej:
siostry Williams! Mr. Green

I tym samym AO dobiegło końca. Bardzo się cieszę z tego powodu
Z chęcią odpocznę od widoku niewymuszonych błędów...

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Sob 12:33, 31 Sty 2009 Temat postu:

Nie no, jakoś mnie ta ciastkowa nigdy do siebie nie przekona.Irytuje mnie w niej wszystko, sama nie wiem czemu.
Szkoda Dinary, meczu nie widziałam, ale widziałam rozdanie nagród, wypowiedź Sereny.A tam, z tymi babami xD
A o deblu to wiedziałam, w takim razie Syrenka podwójnie.