FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Pomógł: 5 razy
Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Pon 22:36, 29 Cze 2009 Temat postu:

Niektóre drugie serwisy Maryja można przyrównać do tych Agnieszkowych xD Chlubą to nie jest
Stasiek przegrał gema w którym prowadził 40/0 i myślałam, że już pozamiatane. Zresetował jednak mózgownicę i wciąż walczy Mr. Green
Sam mecz świetny Ok!
Na trybunach totalna psychoza Hyhy

Uwieczniłam panoramę kortów nocą Mr. Green
[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]
Na mnie robi wrażenie Very Happy

No i się posypał... Sad Takie wykładki z fh się kończy a nie wyrzuca 50 metrów w aut Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez Monia dnia Pon 22:37, 29 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
Aga

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 720

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 22:43, 29 Cze 2009 Temat postu:

No nawet wybaczam że zacięło się przy piłkach meczowych Very Happy
Teraz mogę iść spokojnie spać, wygrana Novaka i Andiego, plan dnia wykonany Mruga
Ale fakt faktem Maryj dzisiaj nie zachwycał, oby później było lepiej....

MonikA napisał:
Jeszcze coś: Śmiać mi się chce, gdy czytam, że Novak jest w tym ćwierćfinale dzięki banalnej drabince Laughing
Ile to razy nie powodziło się w losowaniu (chociażby rok temu, gdy wpadł na Safina) i ile razy Rodż lub Nadal mieli drogi usłane rożami do zwycięstwa.
Teraz miał szczęście i tyle. To nie jego wina przecież, że mu tak wylosowali Razz

Zdecydowanie do tematu z zażaleniami Hyhy

Lleyton zaskakuje! Ciekawy może być ten ćwierćfinał z EjRodem xDD
Kangur będzie chciał się zrewanżować za QC, szkoda tylko, że namęczył się trochę po drodze, z siłami może być różnie, tylko niestety samą ambicją się nie wygra Sad

Menda z Ferrero też nie będzie miał łatwo! Hyhy
Czuję niespodziankę

A jakby tak Ivo wygrał z Rodżerem? xDDD Gdzieś tam w mojej głowie tli się nadzieja, ale wiadomo czyją ona jest matką Hyhy

Novaczka już omówiłam Mr. Green

Ajde Nole! szpada

Teraz, kiedy mecze są rozgrywane na 2óch kortach, a nie na jakimś zadupiu, to polecam [link widoczny dla zalogowanych] Program gra bardzo ładnie, nie tnie się i nie zawodzi Mruga Od początku transmitowali turniej z 3 głównych kortów, więc wybór był i jest Mruga

Ania

Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 2691

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 11:53, 30 Cze 2009 Temat postu:

O Andy'ego w starciu z Hewittem się boję.Moim zdaniem jest on groźny, Andy może nie jest frajerem, ale wszystko może się zdarzyć.W ogóle coś czuję, że może być niezły mecz.

Nie no ludzie, jakby Ivo wygrał z Rogerem to bym przestała chyba oglądać ten Wimbledon

Szkoda mi Staśka no.Dobrze sobie radził z Murraye'm.No, ale się brytyjska nadzieja ocaliła, zobaczymy jak da sobie radę z Ferrero.Ja myślę, że tutaj może być pozamiatane, nawet jeżeli Szkot jest zmęczony.

EjRod mnie zaskoczył pozytywnie a był w grupie zagrożonych
Gubił sety w każdym meczu i grał jakoś nieprzekonywająco, a wynik Berdycha z Kolią zrobił na mnie wrażenie (choć ten to kolejny zawodnik z serii żalowych na trawie). No ale AndyR podniósł poziom gry, gdy przyszło do spotkania z trudniejszym rywalem i ma 1/4. Michałek podczas RG wspominał na wizji, że EjRod posiada niezwykłą umiejętność dostosowywania swojej gry do rywala. W poniedziałek ją wykorzystał Wink

Federaści powinni bać się meczu z Ivo Hyhy Załóżmy, że obaj idą równo na tie-break i w trzynastym gemie w wymianie, gdy serwuje Federer przydarza mu się uderzenie ramą i set w plecy. Powtórzmy taki scenariusz trzy razy i Feda nie ma w turnieju! To tylko gdybanie ale opcja jak najbardziej możliwa. Tak przecież Rodż przegrał ubiegłego lata w Cincy.
Biedni ci rywale Karlovica. Ciągniesz seta do tego nieszczęsnego tie-breaka wiedząc, że w nim zadecyduje jedna piłka. Jak przegrasz swoje podanie, wdupiłeś. Presja na rywalu jest ogromna, a Ivo się nie martwi bo ma zaufanie do swojej łapy. Dotychczas w turnieju dał tylko 4! szanse na przełamanie swojego serwisu. I miało to miejsce w pierwszym meczu. Od 2r. w rubryce "wykorzystywanie break pointów" u rywali doktorka jest 0 Rolling Eyes
Niech Rodż wygra mecz! prayer

Plan jest jak przewidziałam. Już współczuję tym ludziom na Centralnym, wymian i gry w pierwszym meczu nie zaznają. Na "1" ciekawsze rzeczy będą się działy Hyhy
Ajde Nole!!!

Ostatnio zmieniony przez Monia dnia Śro 7:58, 01 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz

Haas
Spodobał mi się podczas RG. Więc życzyłam mu od początku by zaszedł jak najdalej na Łembledonie. Ładnie gra dla oka i wyraźnie formę złapał.
Jednak nieszczęśliwy zbieg okoliczności spowodował, że niestety Tommy będzie musiał zadowolić się "tylko" ćwierćfinałem Twisted Evil

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Śro 12:39, 01 Lip 2009 Temat postu:

Oh, co za katastrofa xD

No mecz Rogera i Karlovica będzie nudny, dopiero w tie-breakach będą emocje.Chyba, że Ivo się przestraszy i przestanie mu serwis wchodzić.
Też czytałam o meczu Roda, że bardzo dobrze zaprezentował się z Berdychem Mam nadzieję, że dzisiaj z Hewittem to powtórzy.

Ale co racja to racja, na korcie numer 1 znacznie ciekawsze mecze.Bo i u Roda i Novaka mogą być emocje i dobra gra z oby stron siatki.Mam tylko nadzieję, że do SF awansują Andy R., Novak, Roger i Juan Hyhy

Aga

Posty: 720

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Śro 13:56, 01 Lip 2009 Temat postu:

Jak narazie to Nole leci w ...
Jeden set w plecy, nie tak miało się to zacząć, oby wziął się do roboty w 2 secie, bo może być nieciekawie....

PostWysłany: Śro 14:16, 01 Lip 2009 Temat postu:

Nole proszę cię krzyknij, zaciśnij pieść, walnij rakietą, cokolwiek!
I nie popełniaj podwójnych błędów serwisowych....

Edit.
Co to było?Shocked! Jak on dalej będzie tak grał to będzie musiał się pożegnać z turniejem i odłożyć rewanż na kiedy indziej...W mur

Ostatnio zmieniony przez Aga dnia Śro 14:52, 01 Lip 2009, w całości zmieniany 2 razy
Mes

Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 2219

Skąd: Prabuty

PostWysłany: Śro 17:07, 01 Lip 2009 Temat postu:

Udusiłam pluszowego renifera.
Głowa. Panie Djoković, głowa! Tak nie można. Tego tie-breaka powinien wygrać, tak myślę...
Ale. nie ma co gdybać, bo gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była. Cieszę się, że pokazał kawałek dobrej gry i zaszedł dalej, niż rok temu. Hvala

Aga

Posty: 720

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Śro 17:22, 01 Lip 2009 Temat postu:

Drugi set miał być jego, ale zgadzam się nie ma co gdybać (serbska wersja tego przysłowia jest ciekawsza Very Happy ), ale tak jak mówiłam wcześniej największym problemem Novaka jest ona sam.
Przed turniejem każda brałaby ćwierćfinał w ciemno więc cieszmy się z tego co było. Gdzie i kiedy jest następny turniej?

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Śro 20:27, 01 Lip 2009 Temat postu:

To tak po kolei.
Murray - JCF - weteranowi starczyło wigoru tylko na pierwszy set.Zasadniczo chyba nikt się nie spodziewał innego wyniku.
Karlović - Federer - Tutaj obawiałam się, że jak Chorwatowi się nic nie zatnie to jedna akcja popsuje psychikę Federera i poleci.Ale wszystko poszło po mojej myśli Roger pokazał, że jest w formie, nawet jak Ivo szedł do siatki (bo czasem się Rogerowi udawało odebrać jego serw xD) to i tak Fed pięknie go mijał.Nie wspomnę o dyspozycji serwisowej - miodzio lodzio.No to dalej, panie Roger
Roddick - Hewitt - A tak myślałam, że będzie zacięte spotkanie.Niestety nie oglądałam, ale tak się ciesze, że Andy się wykaraskał Niezawodny serwis i dobra gra, sporo kończących (chociaż jak na 5 setów to nie wiem jak na to patrzeć xD).Oby tak dalej!

Novak - Haas - To nie może być tak jak w tie-breaku.Nie mówcie mi, że ten Niemiec ma patent na naszego Novaczka.Nole, co się stało?Przecież grał już nieźle na Wimbledonie Sad Nie wiem, jak dla mnie przegrał w głowie.Tak jak to już Mes napisała.