FAQ :: Szukaj :: Użytkownicy :: Grupy :: Galerie  :: Profil :: Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości :: Zaloguj  :: Rejestracja

Posty: 2691

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 21:44, 05 Wrz 2009 Temat postu:

Ah, jak fantastycznie się ogląda trzy mecze na raz xD
No, ale dobrze.Każdy by powiedział, że Novak dostał jakiegoś frajera, co Monia trafnie określiła: mieszanka Freda Flinstona i wujka Toniego.Nawet pewnie sam Novak tak myślał bo cały mecz męczył się strasznie.Chyba przede wszystkim ze sobą.Nie wiem, może to kwestia wczesnego wstawania, może kwestia tego słońca, a może kwestia solidarności z Rogerem,Nadalem i Murray'em, którzy jednogłośnie oddali po jednym secie.
Po pierwszej partii gdy na AA pokazali wynik sam Roger zrobił mocno zdziwioną minę jak to zobaczył xD
Grał ten nasz Novaczek jakby coś go za rękę trzymało.Witten zagrał prawdopodobnie najlepiej w swoim życiu, kompletnie amatorski tenis połączony z pięknymi zagraniami (chociażby niektóry fh w biegu, czy returny i nie wiem w czym tkwił sekret miażdżącego drugiego podania) z kompletnie łatwymi, ale i z nimi Novak miał kłopoty.
Novak miał mniej ue, ale też mniej w.53 niewymuszone i 8 podwójnych mówią same za siebie.Problemy były z koncentracją, ogólnie ze wszystkim.
Mam nadzieję, że to tylko jednorazowe kłopoty Nolego bo jeżeli ma dalej prezentować to co dzisiaj to nie będzie dobrze.Ogólnie kto nie widział, niech się cieszy bo aż przykro było patrzeć.

Roger... Tatuśkowi chyba dzisiaj nie pasowało ranne wstawanie i z katastrofą przegrał pierwszego seta.Drugi był równie dziwny, ale na szczęście wszystko wróciło do normy.Hewitt postawił niezły opór, ale w późniejszym czasie nie stanowiło to wielkiego zagrożenia dla Szwajcara.Na początku Lleyton popisywał się zagraniami, które wręcz ośmieszały Roger, a jego loby to była broń bardzo dobra na cały mecz.Australijczyk pokazał zagrania za czasów swojej świetności, zagrał bardzo dobry mecz, a trzeci set okazał się wcale nie tak oczywisty do wygrania dla Rogera bo udało mu się go nadgonić.
Pierwszy set w którym Roger popełnił około 50 niewymuszonych to w ogóle należy o nim zapomnieć.Dalej radzę Szwajcarowi grać od początku i skoncentrować się bardziej.

U Verdasco i Haasa na razie po 1, u Querrey'a i Soderlinga 2:0 dla tego drugiego i w trzecim secie 3:4, serwuje Soderling i po 40.

Edit:
Cholerny Isner.Nie było na niego mocnych dzisiaj.
Andy Sad

Ostatnio zmieniony przez Ania dnia Nie 2:20, 06 Wrz 2009, w całości zmieniany 1 raz

Przecież ten Amerykanin grał jakby był 10tą rakietą świata Zdziwiony
Novak zawsze ma szczęście do takich niby słabych, a ambitnych, mających dzień konia. Ciekawe jakby czołowa trójka sobie z nim poradziła :hamster_hmmm:
A może Nole zrobił to wszystko specjalnie? No bo, gdyby wygrał łatwo tego 1. seta, to czy ES zostawiłby go na antenie? Wątpię A tak, mogłyśmy go chociaż obejrzeć - fakt, grającego mocno słabo, ale zawsze Mruga Gdybyśmy tego meczu nie widziały, to nie byłybyśmy w stanie uwierzyć, że ten Witten zagrał TAKI mecz!
Misiowaty pół-amator, ale przegrać z nim seta, to nie wstyd Mruga
Za to rozłożył mnie na łopatki komentarz Wolfke. Novak ma smecza, a ten: szkoda, że tego smecza nie grał pod słońce! Co za nieprofesjonalny idiota! Jak można coś takiego strzelić? Spoko, nie mam pretencji, że otwarcie mówił, iż kibicuje Amerykaninowi, ale wypowiadając taki tekst zachował się jak zakochana 13. Zdziwiony żal.com

Ładnie grał wczoraj Hewitt! Szkoda, że nie udało mu się urwać tego 3. seta, bo była szansa na ogranie Papci Który z komentatorów powiedział, że Rodżer jest taki nie swój, bo być może bliźniaczki budziły go w nocy? Hyhy

No i sprawa niebywałej wagi - EjRod w końcu zobaczył jak to jest trafić na zawodnika o bardzo podobnej konstrukcji jak on! I co, panie Roddick? Niezbyt miło... skąd sie wziął ten Isner? Znałam to nazwisko, ale nie sądziłam, że to taki master! Gra godna Mistrza USO Zdziwiony i jak zdjął tę czapkę, to nawet przyjmny Hyhy

Brawo Verdasco! Karol nie byłby sobą, gdyby mu troszkę nie nawtykał, ale w tym 5. secie grał aż miło! Haas nieźle musiał się zdziwić, że Nando jeszcze żyje Hyhy

Generalnie dobry był to dzień dla mnie Mruga

Teraz Stepanek, łatwiejszy to rywal niż Kolszrajber, a słabej niż z Wittenem, Novak już grać nie może

Ajde Nole! szpada

Ostatnio zmieniony przez Wisełka dnia Nie 8:37, 06 Wrz 2009, w całości zmieniany 1 raz

Jak on był beznadziejny
Zagrał zdecydowanie najgorszy mecz tego lata.
Pierwsze dwa sety powinien rozstrzygnąć na swoja korzyść coś w stylu 6/3 6/4, a nie dawać się dogonić mając przewagę jednego czy dwóch przełamań.
Toni nieźle sfrajerzył serwując na seta przy 6/5 w trzecim. Na nasze szczęście przy bp zrobił df i Novak wrócił do gry. Choć śmiało mogło być 5 setów.
Wygrał tylko dzięki swojemu doświadczeniu, bo kondycyjnie też już siadał...

Nie wiem czy Sexy to lepszy przeciwnik niż Kohli. Novak co prawda już z nim wygrywał ale wciąż mam w pamięci ich mecz z USO '07
Drugiego takiego horroru chyba nie przeżyję xDD Wczorajszy mecz przy tamtym spotkaniu to był pikuś Laughing

Droga do półfinału jest otwarta, więc Słońce, nie możesz tego spaprać
Ajde Nole!

___________________
Johny, you fu**ing leged! Padam Aj lof ju! Heart
Drwal z niego nieprawdopodobny ale oprócz serwisu posiada także świetne czucie przy siatce i uderzenia z głębi kortu. I jak na swoje warunki fizyczne znakomicie biega.
Już siadał w 5 secie, łapały go skurcze ale znalazł w sobie pokłady i po mistrzowsku rozegrał tie-break. Cóż to był za passing-shot! I te woleje przy meczowej Shocked Że mu ręka nie zadrżała Very Happy
Odpowiadając na pytanie Wisełki powiem, że wziął się on z rozgrywek uniwersyteckich. Na dodatek w tym roku chorował na mononukleozę i to chyba dość niedawno. Co za powrót Very Happy
No i słodziak z niego Zawstydzony W tej czapce naciągniętej na oczy nie wyglądał na takiego fajnego Hyhy

Tommy - co za pała z Ciebie Kijem go!
Mecz powinien się skończyć szybkim 3/0 ale oczywiście Haas to Haas Serwował dwukrotnie na seta przy 5/4. Drugiego przegrał 5/7, a trzeciego w tie-breaku. W piątym też miał przewagę przełamania i przegrał. Ciapciak Zdegustowany

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Nie 15:25, 06 Wrz 2009 Temat postu:

O Novaku już pisać nie będę bo się naprodukowałam.Dodam tylko, że drogę do SF ma, więc jak to spapra, to ja idę się powiesić. Toilet monster

Andyyyyy Blue_Light_Colorz_PDT_41
Kurde, jak on w jednym secie popełnia z 5 ue, a i tak go przegrywa albo ledwo wygrywa to pytanie brzmi: co zagrał Isner?
Widziałam trzy ostatnie sety, masakra Sad Andy był strasznie goniony, jeżeli wchodził pierwszy serwis, Isner od razu szedł do siatki i nie było co zbierać.Rod był tymi zagraniami po prostu ośmieszany.W sytuacji, gdy Rod sobie układał wymianę to już ją kończył, ale niestety nie było ich zbyt wiele.Liczyłam, że w końcu Johnny się zmęczy, ale gdzie tam.Bomba funkcjonowała cały mecz, wycieczki do siatki też.Zagrał mecz na poziomie niebotycznym, Andy chyba nie był przygotowany dobrze taktycznie do niego bo ostatnio łatwo go ograł i nie spodziewał się aż takiej przeszkody.
Jak wygrał nieprawdopodobny punkt w 3 secie na przełamanie 5/4 to już myślałam, że może tamten zwątpi i Andy się odkopie.Nic się nie złamał, ciągnął równo cały mecz....a w tie-breaku wiedziałam, że Andy nie będzie miał szansy Sad
Kurde, tak mi smutno...Wszystkie WS zaliczał po pierwszej rundzie, a teraz taki klops....
Wisełka, Isner nie gra tak samo jak Roddick, zwłaszcza teraz.Andy nie zaliczał aż tylu wycieczek do siatki, co do serwisu to się zgodzę.Isner bardziej jak Karlović, tylko lepiej biega(przy gabarytach ponad 100 kg i ponad 2m to faktycznie).
Ale jest jedna pozytywna rzecz Very Happy Oglądałam na rosyjskim eurosporcie xD I pan komentator był bardzo śmieszny, np. przy dobrych zagraniach było "uhhh tyyy! " albo raz tak głośno "EH...".Podobała mu się mama Johna, mówił, że ona na pewno krzyczy "Davai synu, davai!" xD

Co do Haasa, oczywiście sfrajerzył.Jak w meczu z Fedem na Roland Garros Oglądałam tylko pierwszy set, gdzie mocno pogonił Verdasco.Dobre widowisko było Mruga
Myślałam, że Querrey będzie bardziej walczył z tym Soderlingiem i 5 setów to pewnik, a tutaj dupa.

Mes

Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 2219

Skąd: Prabuty

PostWysłany: Nie 15:35, 06 Wrz 2009 Temat postu:

Ahahaha... Muszę to powiedzieć: HAAS TY LUZERZE *szatański śmiech*
Ja myślałam, że jak 3:0 to spoko pojedzie i już się smucić zaczęłam, a tu o! Żelazko to the power! Mr. Green

Isner, kocham cię Padam On grał jak natchniony. Co z tego, że Andy mało psuł, kiedy też mało wygrywał, a Johnny takie mu winnery puszczał, że to szok?
Wniosek: młot serwisowy jest tylko jeden. Karlović Laughing

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Nie 17:23, 06 Wrz 2009 Temat postu:

No właśnie to miałam na myśli, że mało psuł, ale nie dał rady Isnerowi, facet miał wczoraj taką grę, że wielu by miało z nim kłopoty.Andy nie miał jak kończyć piłek skoro go tamten rozprowadzał po korcie.
Sad

Pytał się ktoś co z Tomicem.Otóż spojrzałam z ciekawości w drabinkę juniorską i znalazłam go tam właśnie rozstawionego z 3 Mruga

Aga

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 720

Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 14:31, 07 Wrz 2009 Temat postu:

Niestety nie mogłam oglądać meczu, ale p wyniku i waszych komentarzach widzę że dobrze nie było, oby tylko taka słaba dyspozycja nie przeciągnęła się zbyt długo. Nole bierz się w garść!
Cieszy mnie że Haasa już nie ma, bo jakoś miałam przeczucie że jak gdyby doszło do meczu z Novakiem to znowu nie byłoby zbyt kolorowo

Wisełka

Posty: 1669

PostWysłany: Pon 19:32, 07 Wrz 2009 Temat postu:

Dziś w końcu gra ostatni mecz w sesji mocno nocnej.
Nie to, żebym się cieszyła, wstać trzeba i w ogóle, ale jest szansa, że zobaczymy go w czerwonym Mr. Green

Stepanek to wariat Hyhy Różnie może ten mecz przebiegać, ale na pewno nie tak jak w 07'Hyhy
Swoją droga.. toż to był niezapomniany mecz ile oni grali? 4:42? i to pożegnanie na koniec Zawstydzony

Po ćwierćfinał!

Monia

Posty: 1704

PostWysłany: Wto 5:45, 08 Wrz 2009 Temat postu:

Jest ćwierćfinał! Hurra
Sexy nie zagrał dobrego meczu. To on miał chadzać do siatki i wygrywać punkty, a nie Novak xDD
A jak już zdarzyło mu się pójść, to był mijany Hyhy
Novak znowu na plus (29/21) Very Happy Bardzo podobał mi się jego bekhend wzdłuż linii, odwrotny kros z forhendu i loby Mr. Green

Po meczu Novak zachęcony przez Darrena Cahilla wykonał jakąś nieprawdopodobną parodię Johna MacEnroe Very Happy
Potem JMac zszedł do niego i poodbijali trochę. Darren poradził dla żartu Johnowi by odbił piłeczkę co najmniej 20 razy xDD
Publiczność podobno była w ekstazie i kupiła akcję w całości Hyhy
Dobry to był pomysł, by w taki sposób naprawić nadszarpnięte rok temu relacje serbsko-amerykańskie Ok!
Później przeszukam jutub by znaleźć filmik pomeczowy Mr. Green Oby ktoś to wrzucił prayer

Teraz czas na Tabasco!
Ajde Nole! Hyhy

Wisełka, skoro Stepanek według jest Ciebie wariatem, to co w takim razie powiesz na Crazy Daniego?
Ja jak go widziałam w tv, byłam nieźle wystraszona jego agresją (choć znajdowałam się parę tysięcy km od niego Laughing ) oraz bałam się o Juana Martina, że zaraz przejdzie na drugą stronę siatki i zrobi krzywdę Argentyńczykowi

Sesja nocna - granatowy komplet
Generalnie dobrze sobie poradził! Mruga Szkoda, że w drugim secie nie udało się szybciej załatwić sprawy i skończyć do 1, albo do 2, ale to nie ważne! Przy tym stracie punktu przez Novaka, kiedy chciał zdobyć punkt po odbiciu piłki między nogami (xPP), Sidor oczywiście się oburzył, że to była zła decyzja, że nonszalancka, że powinien zagrać pewną piłkę... no cóż Novak chyba chciał zagrać coś extra dla publiczności, nie miał noża na gardle, lecz pewną sytuację w tym 2. secie i chciał coś pokazać, a ten się oburzył i zaczął psioczyć, że może to się obrucić przeciwko niemu... cóż, pewnych osób nigdy sie nie zadowoli przewala oczami
Dobrze, że po nas takie opinie, czy ktoś Novaka lubi, czy nie - spływają Kwadratowy

Miło było widzieć Novaka przy siatce! Tak jak Monia napisała, świetne mijanie ze strony Novaka, bekhend wzdłuż linii i loby Mruga Warto było wstać o 3 Cwaniak

No i mamy pojedynek z Tabasco (też ładnie Hyhy), najlepsza z możliwych opcji na ćwierćfinał, acz mecz nie będzie prosty, bo Verdasco w dobrej formie, może być długi mecz, ale ważne by do przodu! Mruga
To co? Znów ostatni mecz w sesji nocnej? Chyba tak Mr. Green

Po półfinał!

PS. Nie no! Radek to taki pozytywny psychol! A tamtego gostka nie widziałam w akcji Hyhy

Monia

Posty: 1704

PostWysłany: Wto 14:29, 08 Wrz 2009 Temat postu:

Mam! Zaraz wrzucę w odpowiednim dziale Mr. Green

Skoro czuł się dobrze na korcie, to chciał się popisać i zagrać hot-doga. Nie udało się (piłka chyba nawet na 2m od niego nie odleciała xD) ale przynajmniej było zabawnie. Zresztą sam Novak śmiał się po tej akcji Very Happy
Lechu by mógł wyluzować czasem xP

Oby był nocna sesja Choć Rodża vs. Soda moze być dla organizatorów ciekawszy
Jak będą grali w dzień szanse Novaka troszkę spadają...
No ale musi być dobrze! Trzeba zaliczyć ten półfinał! Very Happy

_____________________
Dzisiaj niezłe hiciory są Very Happy
Nadal vs. Monfils.
Smoku wspominał podczas meczu Novaka, ze nadal trenował godzinę wszystkie uderzenia oprócz serwisu i smecza. Znaczy, że mięśnie brzucha mu dokuczają.
Gael już raz Nadala pokonał w tym roku. Dlaczego nie miałby tego zrobić drugi raz?

Gonzalez vs.Tsonga
Ale będą forhendy szły Hyhy
Może to spotkanie okazać się meczem o półfinał. Bo kontuzjowany Rafa i Gael dla obu bombardierów (jeśli są w formie) wydaja się do pokonania.

Vamos del Pony! Rock ya

PS. Żałuj, że nie widziałaś jego meczu xD
Bardziej niż na kort na oddział zamknięty Crazy Dani się nadawał. On chyba ma coś nierówno pod sufitem...
Jak kiedyś po meczu rywala uderzył Rolling Eyes

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Wto 20:49, 08 Wrz 2009 Temat postu:

Dobrze, że Novak to wygrał, ale meczu nie oglądałam.Myślałam, że trochę więcej kłopotów będzie ze Stepankiem.Koleżanka mi napisała, że nie miał polotu Novak, ale to może spowodowane trochę zmęczeniem po Wittenie?
Z Verdasco będzie ciężko, ostatecznie wyeliminował Isnera(nie wiem czy to jest miernik formy, no ale xD) i chyba ma ochotę na dojście dalej.

Co jest z Simonem i Davydenką? Confused

Oglądałam początek Federera z Robredo i Tommy na początku dobrze grał, przestraszyłam się, że może być więcej niż 3 sety, ale jednak niepotrzebnie

Wiecie co?Very Happy Podoba mi się strój Ferrero.Fajne ma jakieś bazgroły na koszulce xD
Dzisiaj na Eurosporcie 2 można było pooglądać trochę debla, m.in w akcji byli bliźniacy Mruga

Ps. Monia, nie znam tego Daniela, nigdy jego meczu nie widziałam.Jak to pobił?! Zdziwiony

Cilić prowadzi z Murray'em! 2:0 w setach! Proszę, Marinku mój kochany, nie spier.... sprawy Very Happy

Wisełka

Posty: 1669

PostWysłany: Śro 8:26, 09 Wrz 2009 Temat postu:

Menda odpadła
ale Gonzo gra dalej!

Ehh, mecz z Nando ~15 czasu amerykańskiego, no good ale może upału nie będzie... Sad
Boski Rodżer zamyka dzisiejszy dzień, ciekawe czy organizatorzy mają rację ustawiajac ten mecz jako ostatni, czy srodze się zawiodą, bo Soda (za którym 3mam) nie nawiąże walki

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Śro 13:19, 09 Wrz 2009 Temat postu:

Marin, wreszcie! Hurra Jak nie zluzeruje, to naprawdę dobry zawodnik z niego
Szkoda tylko aż 41 niewymuszonych, ale 35 kończących miał (Menda tylko 13!). No to dawaj chłopie!

Kurde, ciężko będzie z Gonzo, zwłaszcza o tej porze.No, ale nie takie herbatniki Novak jak zjadał Będzie dobrze, tak czuję.

Oby się zawiedli Very Happy

Monia

Posty: 1704

PostWysłany: Śro 14:53, 09 Wrz 2009 Temat postu:

Bez paniki girls Mruga
Owszem jest to południe i teoretycznie najgorsza pora do grania ale... Dzisiaj w NY przewidywane są lekkie opady deszczu i zachmurzenie. Także jeśli mieliby przerywać jego mecz, to lepiej, że zagra wcześniej Wink

Ajde Nole!
Go SoderKing! Hyhy

__________________________________________
Marin - też jesteś fu**ing legend! Padam Z Muzzy została mokra plama :hamster_evillaugh:

Andy zmienił się in minus. Przecież to, co on zrobił rok temu z Nadalem było niesamowite Shocked
Teraz stał się zwykłym przebijakiem. 0 (słownie: zero) winnerów z forhendu w przeciągu całego meczu. To się w głowi nie mieści by czołowa rakieta świata notowała tak żenujący wynik.
Grając tak, nie da się wygrywać turniejów WS, bo zawsze znajdzie się przeciwnik, który będzie zbijał jego zdechłe baloniki i nie narobi w gacie ze strachu przed wygraną.
Więc Maryś, albo coś zmień, albo pożegnaj się z tytułami

PS. Ania, normalnie. Po przegranym meczu był tak wściekły, że uderzył swojego przeciwnika. W jego "repertuarze" jest krzyczenie także na sędziów, publiczność i chłopców do podawania piłek.
Smoku wspominał, że teraz współpracuje on z psychologiem/psychiatrą i mu to pomaga.