PostWysłany: Sob 16:56, 02 Maj 2009 Temat postu:

Posty: 2691

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 23:11, 02 Maj 2009 Temat postu:

Nie oglądałam, ale statystyki to nie są pochlebne ani dla Rogera ani dla Novaka
O Rogerze to już za chwile mi się odechce cokolwiek pisać.Powtórka, jedzie se spokojnie do SF (nie liczę wpadek typu Wawrinka) na DOBREJ grze i ładnych wyniczkach typu 6:4 6:4, a potem ma Murraya/Novaka/Nadala i ma kisiel w gaciach.Nie kumam ciebie, stary.

A w deblu klasyk Bryany kontra Niedźwiedź i Nestor.

AJDE NOLEEE!!! Czas rozwalić Picka! Very Happy

Mes

Posty: 2219

PostWysłany: Nie 17:29, 03 Maj 2009 Temat postu:

No i przewidziałam wynik. Tylko, że nie w tą stronę, perkele! Rolling Eyes

Jedyna pociecha w tym, że Nestor i Niedźwiedź wygrali debla.

Monia

Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1704

Skąd: Siedlce City

PostWysłany: Nie 18:00, 03 Maj 2009 Temat postu:

Scenariusz pierwszego seta odwrotny do tego, co było w poprzednich meczach-Novak traci serwis i musi gonić Rafę. Dwa razy odłamuje serwującego na seta Nadala, ma szansę wygrać przegranego seta, a w tie-breaku wystarczy jeden nieudany skrót by wszystko się posypało Sad
I te przewalone gemy ze stanu 40-15 Rolling Eyes
Załamać się można-trzeci z rzędu przegrany finał, utrata "3".
Sad

P.S. Nie znoszę sezonu ziemnego.

Wisełka

Posty: 1669

PostWysłany: Nie 18:19, 03 Maj 2009 Temat postu:

A jak narzucał się dziś Novak rakietą
no kurde nooo, pokazuje, że umie walczyć, ale z tym czołgiem na mączce nikt nie da rady trzeba to przyjąc do wiadomosci, ja sobie wmawiam, że przyjęłam, a mimo to, co ich kolejne spotkanie znów się nakręcam, że może jednak
nic się nie poradzi...
ale jedno jest pewne: Novak jest 2. mąkarzem świata Mr. Green te wyrównane starcia z Nadalem procentują i będa procentować w przyszłości w meczach z innymi Mruga
O porypanym w kosmos systemie punktowania już nie chce mi się gadać i się denerwować Menka ma rację, że teraz może być tylko lepiej Mruga z Mendą jest punkt za punkt, a Fed będzie spadać, także jest walka o 2, a nie o 3!
ale to dziwny spadek i wyjątkowo niesprawiedliwy Zdziwiony a zresztą co jest sprawiedliwe?

Teraz wypadałoby wygrać 1. turniej w Serbii (choć Novak wcale łatwo nie wylosował) i się nie załamywać Mruga

PS. Ja też. Pozostaje cierpliwie czekać na trawsko, choć tam Rafa też jest mocny, to jednak łatwiejszy do ugryzienia niż na cegle.

Ania

Posty: 2691

PostWysłany: Nie 19:30, 03 Maj 2009 Temat postu:

Pierwszy secik był fajny, Nole grał b. dobrze, Rafa również, a ten tie-break to ooooj.Miał na widelcu Nadala, tylko te błędy Drugiego seta widziałam tylko dwa gemy, ale chyba wynik wskazuje na mistrzostwo Nadala i brak paliwa u Novaka.
A punkty-niesprawiedliwe, ale co zrobić.
A na trawie poza Rafą mamy Rogera, który Wimbledon może i przegrał, psychikę ma słabą, ale ja coś wciąż wierzę, że to jeszcze nie jest kompletna klapa i mam nadzieję, że zacznie współpracować z kimś kto mu pomoże.Tak czy siak, należy na niego uważać.Ale tak czy siak cegła nudna się robi.Nic tam się nie dzieje, wiadomo kto wygra.

No Nestor i Zimonjić wygrali debla z Bryanami w dwóch setach, więc i bracia czasem wymiękają.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Pierwsze polskie forum o Novaku Djokovicu! Strona Główna -> On court Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)