PostWysłany: Pon 22:14, 22 Mar 2010    Temat postu:

Brawo Ljubo!
Monia
PostWysłany: Pon 16:53, 22 Mar 2010    Temat postu:

No, no... Łysy Hyhy Piękne ukoronowanie kariery Very Happy
Fajnie było oglądać highlightsy na stronie ATP z kolejnych dni i widzieć jak poważny na korcie Ljubo po każdym zwycięstwie cieszy się jak dziecko Very Happy

I Novak przegrał ostatecznie z mistrzem turnieju
Mes
PostWysłany: Pon 14:46, 22 Mar 2010    Temat postu:

A wygrał kto? Stary, dobry Ljubo! Very Happy
Ania
PostWysłany: Sob 16:29, 20 Mar 2010    Temat postu:

Ogólnie to Novak w tym sezonie niby wszedł na numer 2, ale jego gra wcale nie jest lepsza....Martwi mnie jego postawa od początku sezonu, a tutaj nic się nie poprawia.

Uła, ale żeby Soda z Maryjem 6:1 w pierwszym secie?Very Happy To jakaś straszna kicha u Szkota była
Monia
PostWysłany: Sob 9:39, 20 Mar 2010    Temat postu:

Cóż, dobrze na pewno nie jest Neutral
Rzadkością są gemy wygrywane łatwo, bez potrzeby grania na przewagi. Po statystykach także widać, że nie notuje tak dużo asów jak kiedyś (liczbowo doszło do zamiany z podwójnymi). Zawsze gdy zabiera się do drugiego podania to denerwuję się by tylko kolejnego doubla nie zrobił Confused A jak na dodatek jest to przy bp - umieram przed monitorem :hamster_giveup:

Chociaż Novak już odpadł, turniej trwa dalej i 4 panów jest już w półfinałach Mruga
Soda odprawił z kwitkiem Maryja. Dał przy tym popis i luzerstwa ( w drugim secie serwował na mecz przy 5/3 i miał 30:0 jednak przegrał i nagle zrobiło się 5/6) i odporności psychicznej (zdobył mini-breaka na początku i dzielnie ciągnął go do samego końca) Very Happy
EjRod zgodnie z oczekiwaniami odprawił swojego indyka - Robredo pokazując przy tym dobrą grę (przynajmniej tak słyszałam Razz).
Zaś o Ljubo i Nadalu to mi się nie kce pisać xDD
Aga
PostWysłany: Czw 19:47, 18 Mar 2010    Temat postu:

Każdy się tego spodziewał, ale mimo wszystko taka porażka boli, szkoda Blue_Light_Colorz_PDT_13
Monia nie strasz mnie z tym serwisem, nie oglądałam meczy, jest aż tak źle ?!
Monia
PostWysłany: Czw 18:11, 18 Mar 2010    Temat postu:

Ale to było do przewidzenia Rolling Eyes Już z Kohlim powinien polecieć ale nasz Houdini się wybronił jak to wiele razy w tym roku miało miejsce.

Teraz skoro odpadł wcześnie ma parę dni na regenerację po solidnej dawce gry ostatnio zaaplikowanej. Żałuję oczywiście, że nie udało się przejść dalej i zagrać w końcu z kimś z topu. Nie wątpię, że na mecz np. z Nadalem by się nie zmobilizował.

Jak on się nie ogranie i zrobi czegoś z tym nowym serwisem, to jak czarno widzę europejskie szaleństwo na mączce i obronę punktów. Confused
Ania
PostWysłany: Czw 12:30, 18 Mar 2010    Temat postu:

Jaja w tropikach nieomalże Mr. Green
Ja to generalnie nic nie widziałam, nic nie czytałam, kompletnie mnie ominął ten turniej.*

Natomiast komentując same wyniki:
Novak od początku grał jakąś biedę z nędzą.W sumie można było się spodziewać tego, że w końcu odpadnie...
Fed powinien wziąć się do roboty, nie wygląda to wszystko dobrze.Po AO strasznie się rozluźnił.
Rod Hurra Po tych problemach zdrowotnych wreszcie jest jakiś pozytywny wynik i mam nadzieję, że Robredo nie będzie dla niego trudnym przeciwnikiem.
Marin Bo punkty pouciekają.
Rafa is chyba back, myślę, że jeszcze zatrzęsie

*przepraszam za moją nieobecność, ale miałam przeprowadzkę i kilka dni bez netu, a w tv nie mam psex i nie mam jak oglądać
Aga
PostWysłany: Śro 20:22, 17 Mar 2010    Temat postu:

Fedzio odpadł?No nie mogę, a myślałam że Nole jest mistrzem w przegrywaniu tak meczy, a tu rośnie mu konkurencja
Nie ma nic przeciwko żeby akurat pod tym względem ktoś go wyprzedził Mruga
ADJE!
Monia
PostWysłany: Śro 16:50, 17 Mar 2010    Temat postu:

Ostatnimi czasy mecze Novaka mogą być ucztą tylko dla masochistów Hyhy Wciąż mną telepie jak pomyśle o tym, co on w poniedziałek wyczyniał Laughing
Normalnie mi ochota na tenis odeszła xD

Jednakże Kolba nie będzie osamotniony w swoim luzerstwie Mr. Green Rękę może podać sobie z Rożerem, który poległ z Bagietą również po 3 niewykorzystanych meczowych i wysokim prowadzeniu w 3 secie Laughing
Cuda wianki tam się dzieją Hyhy

Ajde Nole!
Aga
PostWysłany: Wto 20:41, 16 Mar 2010    Temat postu:

J nie oglądałam meczu ale czytałam i słyszałam o nim i ciesze się ze tak się skończył,
to chyba wszystko co mam do powiedzenia, mam nadzieję że w dalszej części turnieju obędzie się bez niespodzianek Mruga
Wisełka
PostWysłany: Wto 14:54, 16 Mar 2010    Temat postu:

To ja się przyłączę do Twojego komentarza!
Obejrzałam pierwszego seta i drugiego... na trzecim musiałam przełączyć, bo ubzdurałam sobie, że przynoszę mu pecha No i tak jakoś wyszło, że jak nie oglądałam, to zaczął wygrywać

Proszę i znów Ivana mamy Kwadratowy

Ajde Nole! szpada
Monia
PostWysłany: Pon 17:49, 15 Mar 2010    Temat postu:

Nie widziałam ile było.
Natomiast mam informacje, że teraz w IW jest 15°C a w południe (czyli o której ma grać Novak) ma być ok. 22°C. Czyli nie jest źle jeśli chodzi o pogodę Mruga

Osz ty w mordę! Mimochodem sprawdziłam wyniki debla i tam też niezłe jajca
T Berdych (CZE) / P Kohlschreiber (GER) d [2] B Bryan (USA) / M Bryan (USA) 76(4) 75 Exclamation
No to Filipek jest uskrzydlony
Jak Novak ma to wygrać, to chyba tylko w trzech wymęczonych. Chociaż łatwiejszym zwycięstwem też bym nie pogardziła xD

Ajde Nole! Mecz za 2 godziny a ja już się denerwuję Laughing

_______________________
Fed też zasłużył na facepalma Hyhy Przegrać tie-breaka z Hanescu
A Janko na współczucie i słowo otuchy Znowu kontuzja... Sad

Edit:
Mój komentarz do całego meczu -> Ja pierd**e...
Wisełka
PostWysłany: Nie 20:38, 14 Mar 2010    Temat postu:

2. set trzeba wymazać z głowy
No ale w podobnym stosunku 1. Novak powinien rozstrzygnąć na swoją korzyść!
W dodatku ta pogoda! Zerknęłaś może Monia, ile stopni było?
Statystyki mogłaś sobie darować

Przyszła pora na rewanż... lubię te mecze ze smaczkiem, ale też strasznie się nimi denerwuję Jedziemy więc z Filipkiem, żeby pozbyć się tych niemiłych wspomnieć!

Cilić odpadł

Monia
PostWysłany: Nie 12:07, 14 Mar 2010    Temat postu:

Bajgiel od Fisha
Żałosny był ten drugi set... Pushing mode w najlepszym wydaniu Blue_Light_Colorz_PDT_29 Mardy zaczął grać lepiej ale bez przesady! Żeby żadnego gema serwisowego nie wygrać!? Blue_Light_Colorz_PDT_37
I znowu te podwójne Confused Todd, zrób coś z tym bo inaczej będziemy gadać!

Arrow Statystyki
I wypowiedź pomeczowa:
“I definitely had a couple of tiring weeks behind me with Davis Cup and Dubai, so I was really skeptical if I'm going to be able to physically recover from all of that, including the jet lag and time zone change,” said Djokovic. “I was happy with the way I moved today. I had a lot of ups and downs. Overall, first and third set were quite okay, so hopefully I can get some good night's sleep and get ready for the next one.”