PostWysłany: Nie 11:43, 10 Maj 2009    Temat postu:

Aj, Sveta nooo...No trudno.Ale i tak wraca jej forma, żeby tylko tak trzymała bo taka Koza to mi się podoba Very Happy
Mes
PostWysłany: Nie 11:02, 10 Maj 2009    Temat postu:

Coś ma. Na ostatnich 13 finałów, w których była wygrała 2, w tym jeden dlatego, że Szavay skreczowała.
Monia
PostWysłany: Nie 10:53, 10 Maj 2009    Temat postu:

Powtórka ze Sttutgartu prawie była xD
Tym razem Sveta ugrała 5 gemów... I przegrała kolejny finał. Rolling Eyes Czy ona ma jakąś blokadę psychiczną w meczach o największą stawkę?
Graty jednak dla Dinary Mruga Po kiepawym początku turnieju rozkręciła się i w finale pokazała na co ją naprawdę stać.

Wrr, jak ja nie cierpię tych bab! Laughing
Gra taka Dinara jak ostatnia sierota w dwóch ostatnich meczach by wczoraj zagrać kosmiczne spotkanie z Venus.
To było coś wspaniałego.
Walka o każdą piłkę, niesamowite wymiany, dramaturgia-cudo.
W Rzymie odbył się najgorszy mecz roku, miał miejsce także najlepszy

Może nie wygrała Safina turnieju wielkoszlemowego, może nie ma jakiś olśniewających wyników w sezonie ale za serce do walki, nie poddawanie się i wyciąganie spotkań z beznadziejnych sytuacji (2/5 z Zheng, 1/3 z Martinez Sanchez) szacuneczek mój dla niej jako #1 się należy Mruga

Ale w finale: Go Sveta! Rock ya
Powtóreczkę ze Stuttgartu, please Mr. Green
Mes
PostWysłany: Sob 9:30, 09 Maj 2009    Temat postu:

Odnośnie jeszcze meczu Dżeja... mam ochotę zamordować tego gościa od fitness. Dobrze, że go wywaliła na zbity ryj. Chciał z niej chyba zrobić trzecie Ciastko, a efekt taki, że Jelena teraz musi powoli budować się od początku, a mentalnie się posypała. W meczu z Dulko już było to widać, że nie jest niczego pewna.

Sveta is back... ale wciąż ma przebłyski chimery.
Ania
PostWysłany: Pią 22:28, 08 Maj 2009    Temat postu:

Ona przede wszystkim nie potrafi pokonać ciastkowych, a zazwyczaj wpada na którąś.....Eh tam.Nic ciekawego wczoraj nie pokazała.Miała fajny zryw pod koniec pierwszego seta z przełożeniem na drugi, ale po stanie 1:1 już nic ciekawego nie było.

Oglądałam kawałek Safiny z Sanchez.Całkiem fajnie się to oglądało, ale Safina jako numer 1 to jednak śmieszna sprawa jest jak dla mnie.

Z dzisiejszych wyników możemy powiedzieć już na pewno, że Sveta is back.Pokonała Azarenkę!
Venus uległa Safinie, nie oglądałam, ale i tak jakoś mi na numer 1 nie pasuje.
Wisełka
PostWysłany: Pią 9:15, 08 Maj 2009    Temat postu:

Aga... ona nie umie pokonać dwóch klasowych zawodniczek na jednym turnieju

Mój Tata mówi, że jak ją pokazują w TV (na Super Tennis był mecz) to zawsze przegrywa. Zawsze nie zawsze, ale szczęścia do transmisji telewizyjnych ona nie ma
Monia
PostWysłany: Pią 8:39, 08 Maj 2009    Temat postu:

Jak dobrze, że już po ćwierćfinałach Padam Coraz bliżej do końca turnieju xD
Sveta zaprezentowała mielonkę psychiczną a Jelena jeszcze większą Laughing Sexy Kuzi nie umiała skończyć meczu, Dżej go przedłużyć. Gdyby wykorzystała chociaż jedną setową szansę, to spodziewam się, że wygrałaby całe spotkanie, bo Rosjanka posypałaby się mentalnie.
Azarenka vs. Kanepi->zdecydowany faworyt do najgorszego meczu sezonu Rolling Eyes Sorry bardzo ale człowiek zasiadając przed telewizorem bądź na trybunach Foro Italico, mając do czynienia z takimi zawodniczkami w takim turnieju liczy chociaż na średnie widowisko. Niestety w zamian dostaje kompletny szit i beznadzieję.
To się w głowie nie mieści by czołowe rakiety świata nie umiały wygrać własnego podania. Zero pomysłu na grę, żadnego planu B nie doszukałam się w poczynaniach tenisistek w pierwszym secie. Drugiego nie oglądałam-miałam dość.
Żałosny mecz...
Safina vs. Martinez Sanchez-> Ciekawie grała Hiszpanka. Miłą alternatywą dla oka były akcje S&V i skróty Wink Straszne jest jak miota się Safina. Potrzebuje półtora seta by w końcu znaleźć swoją grę. A takie spotkania powinna wygrywać szybko, w jakieś 1,5h. Zajeździ się dziewczyna, co przed RG dobrze nie wróży.
Serwis Help 12 podwójnych...

Na dzisiaj mam tylko dwa życzenia:
Go Venus i Davai Sveta! Ratujcie imprezę... prayer
Ania
PostWysłany: Śro 20:09, 06 Maj 2009    Temat postu:

Iśka farciara....Z tą Rezai to nic mi nie mówcie...Też byśmy dzisiaj ją nazywały luzerką jak Anę jakby wtopiła to 5:0.Brawa się należą za nerwy ze stali, ale mogła ją roznieść spokojnie.
To samo z Aną.Ten trzeci set-gratuluję wygranej, ale sądzę, że nagle w Anę nie wstąpił nowy duch żeby przestała popełniać błędy, tylko Agnieszka grała do dupy, a Ana poprawiła się trochę.Tak czy siak gratuluję i w ogóle zajebioza, tylko niech trzyma dalej formę bo Venus może by się udało chapnąć(że też ja w to wciąż wierzę xD) Very Happy Na razie Venus do jaja ograła w pierwszym secie Rosjankę.

Jans i Rosolska dzisiaj z numerem dwa grają.Suuuper... Rolling Eyes
Mes
PostWysłany: Śro 16:23, 06 Maj 2009    Temat postu:

TO JEST ADHD... i coraz bardziej mnie denerwują te wrzaski, bo ileż można?
Niezależnie od tego, że Ana luzer, brawa dla Agi. Szczena mi pozytywnie opadła.

Dżej się chyba ufarbował - na czarno Very Happy
Wisełka
PostWysłany: Śro 16:19, 06 Maj 2009    Temat postu:

Koza w dodatku całkiem się wyrobiła i już nie straszy Mruga

niop. To ciekawe jak sobie Aga poradzi z Venus/ Czakwetadze, niech powalczy tak jak do tej pory
Monia
PostWysłany: Śro 16:01, 06 Maj 2009    Temat postu:

Co muszę oddać Agnieszce, to ma ona głowę do tej gry i nerwy ze stali.
Nie wymiękła, gdy dzisiaj przegrywała 0/4, a wczoraj gdy prowadząc 5/0 zrobiło się po 5 i broniła meczbola.

A Ana...
Nie wierzę, że coś z tego na mączce będzie.
Przed turniejem mówiła: I feel very physically fit: probably the fittest I have been in long time.