Ania
PostWysłany: Nie 19:30, 03 Maj 2009    Temat postu:

Pierwszy secik był fajny, Nole grał b. dobrze, Rafa również, a ten tie-break to ooooj.Miał na widelcu Nadala, tylko te błędy Drugiego seta widziałam tylko dwa gemy, ale chyba wynik wskazuje na mistrzostwo Nadala i brak paliwa u Novaka.
A punkty-niesprawiedliwe, ale co zrobić.
A na trawie poza Rafą mamy Rogera, który Wimbledon może i przegrał, psychikę ma słabą, ale ja coś wciąż wierzę, że to jeszcze nie jest kompletna klapa i mam nadzieję, że zacznie współpracować z kimś kto mu pomoże.Tak czy siak, należy na niego uważać.Ale tak czy siak cegła nudna się robi.Nic tam się nie dzieje, wiadomo kto wygra.

No Nestor i Zimonjić wygrali debla z Bryanami w dwóch setach, więc i bracia czasem wymiękają.
Wisełka
PostWysłany: Nie 18:19, 03 Maj 2009    Temat postu:

A jak narzucał się dziś Novak rakietą
no kurde nooo, pokazuje, że umie walczyć, ale z tym czołgiem na mączce nikt nie da rady trzeba to przyjąc do wiadomosci, ja sobie wmawiam, że przyjęłam, a mimo to, co ich kolejne spotkanie znów się nakręcam, że może jednak
nic się nie poradzi...
ale jedno jest pewne: Novak jest 2. mąkarzem świata Mr. Green te wyrównane starcia z Nadalem procentują i będa procentować w przyszłości w meczach z innymi Mruga
O porypanym w kosmos systemie punktowania już nie chce mi się gadać i się denerwować Menka ma rację, że teraz może być tylko lepiej Mruga z Mendą jest punkt za punkt, a Fed będzie spadać, także jest walka o 2, a nie o 3!
ale to dziwny spadek i wyjątkowo niesprawiedliwy Zdziwiony a zresztą co jest sprawiedliwe?

Teraz wypadałoby wygrać 1. turniej w Serbii (choć Novak wcale łatwo nie wylosował) i się nie załamywać Mruga

Ajde Nole! szpada

PS. Ja też. Pozostaje cierpliwie czekać na trawsko, choć tam Rafa też jest mocny, to jednak łatwiejszy do ugryzienia niż na cegle.
Monia
PostWysłany: Nie 18:00, 03 Maj 2009    Temat postu:

Scenariusz pierwszego seta odwrotny do tego, co było w poprzednich meczach-Novak traci serwis i musi gonić Rafę. Dwa razy odłamuje serwującego na seta Nadala, ma szansę wygrać przegranego seta, a w tie-breaku wystarczy jeden nieudany skrót by wszystko się posypało Sad
I te przewalone gemy ze stanu 40-15 Rolling Eyes
Załamać się można-trzeci z rzędu przegrany finał, utrata "3".
Sad

P.S. Nie znoszę sezonu ziemnego.
Mes
PostWysłany: Nie 17:29, 03 Maj 2009    Temat postu:

No i przewidziałam wynik. Tylko, że nie w tą stronę, perkele! Rolling Eyes

Jedyna pociecha w tym, że Nestor i Niedźwiedź wygrali debla.
Ania
PostWysłany: Sob 23:11, 02 Maj 2009    Temat postu:

Nie oglądałam, ale statystyki to nie są pochlebne ani dla Rogera ani dla Novaka
O Rogerze to już za chwile mi się odechce cokolwiek pisać.Powtórka, jedzie se spokojnie do SF (nie liczę wpadek typu Wawrinka) na DOBREJ grze i ładnych wyniczkach typu 6:4 6:4, a potem ma Murraya/Novaka/Nadala i ma kisiel w gaciach.Nie kumam ciebie, stary.

A w deblu klasyk Bryany kontra Niedźwiedź i Nestor.

Bo tak czy owak - zawsze Novak! Mr. Green
Rodżer ma coraz gorszą psychę, bo miał Serba na widelcu i co? I dupa blada. Szkoda go trochę, bo coraz gorzej to wygląda.
dopóki ten przebrzydły Picek nie wpakuje ostatniej piłki w kort, wszystko jest możliwe. So, ajdee c'moon Nole!

No i tak trochę pobożnie - dajesz Gonzo, dajesz!
Wisełka
PostWysłany: Sob 16:11, 02 Maj 2009    Temat postu:

No i miałam rację! Mr. Green
ah jaki wyszedł nabuzowany nie ma co, twardy jest
Rodżer gasł w oczach. To przykre, ale nadal należy do czołówki rakiet świata Mruga
jutro pewnie będzie powtórka z Monte Carlo, ale występ w Rzymie cieszy! Ok!

Trzeci set: 1/3 -> 5 gemów z rzędu Mr. Green
Jak była nędza gdy przegrywał, to potem wraz z każdym wygranym punktem i gemem gra się poprawiała, pewność siebie wzrastała.
Było ryzyko i regularność, wolej i slajsik też dobry.

PostWysłany: Sob 13:59, 02 Maj 2009    Temat postu:

Uff! Ten deszcz spadł nam jak z nieba! (ładnie mi się powiedziało Mr. Green)
Kurcze noo, a taki ładny był ten 1. set do czasu straty podania Sad
i ogólnie statystyki niezłe, piłki wygrane do błędów na -1, super gra przy siatce, aż tu nagle coś się zacięło Sad
no cóż, mam nadzieję, że jeszcze troszkę popada, Novak zdąży pogadać z Marianem, poukładać sobie wszystko w głowie i powróci ze zdwojoną siłą
w końcu w Miami też przegrał 1. seta Mruga

Mes
PostWysłany: Sob 9:20, 02 Maj 2009    Temat postu:

wiesz Menka, trzeba się polansować, żeby status Króla Mączki nie przyrdzewiał Mruga
Menka
PostWysłany: Sob 5:06, 02 Maj 2009    Temat postu:

gada głupoty, bo wcale nie był to jeden z lepszych meczy, Nando grał bardzo madrze na początku, myslałam ze wygra, a potem sie posypał.
Ania
PostWysłany: Pią 19:40, 01 Maj 2009    Temat postu:

Całkiem fajnie sobie dzisiaj grał, chyba wczoraj z Robredo lepiej, ale generalnie bez większych zastrzeżeń Mruga
Roger dzisiaj się w pierwszym secie męczył.Muszę pochwalić tego Zvereva, nie zesrał się ze strachu, w drugim secie już było gorzej, ale pierwszy była walka jak równy z równym.Przede wszystkim Roger nie umiał minąć Niemca, a ten genialnie grał przy siatce.
Verdasco z Nadalem oglądałam tylko początek i zapowiadało się wyśmienite widowisko, ale musiałam wyjść z domu xD Niestety Rafa jednak zmiótł Nando Sad Na stronie turnieju napisali, że Rafa powiedział, że był to jeden z jego najlepszych meczów na mączce w tym roku.
A Gonzo i Monaco dopiero zaczynają.
Frytka i Matka nie dali rady Bhupathiemu i Knowlesowi chociaż im się ostatnio zdarzają wpadki.
Monia
PostWysłany: Pią 19:05, 01 Maj 2009    Temat postu:

Hurra
Meczu nie widziałam. Statystyka winnersów do ue ujemna ale sadzę, że te błędy były spowodowane jakimiś super-ryzykownymi zagraniami niż zwykłym psuciem podczas przebijania.
Mam ogromną nadzieję, że i z Federrorem sobie poradzi z prostej przyczyny-Novak z Nadalem mogą stworzyć ponownie świetne widowisko. Na kolejny "wymarzony" finał Fed-Nadal i kolejną szwajcarską katastrofę bym chyba nawet czasu nie traciła
Ajde Nole!
Wisełka
PostWysłany: Pią 6:28, 01 Maj 2009    Temat postu:

Wąsów nie zauważyłam ale jego krótkie i obcisłe spodenki, rodem z lat 80' wywołują uśmiej na mojej twarzy

Novak o 13. Oby nie było za gorąco prayer
Może ten Zverev pójdzie za ciosem? Luka sobie Ciekawa jestem jak Verdasco zaprezentuje się z Nadalem Hyhy a Monaco już swoje ugrał, także chętnie zobaczę Gonzo w finale Mruga