Monia
PostWysłany: Nie 17:52, 05 Kwi 2009    Temat postu:

Miała Serena taki wielki opatrunek na lewym udzie-skutek grania trzech długich i trudnych meczów.
Ale można rzec, że Azarenka wzięła co jej Laughing
Podczas AO prowadziła w ich meczu ale złapała ją nagła zapaść, mdlała i musiała zejść z kortu.
Teraz była całkowicie zdrowa, a Serena niedysponowana.

Będę czekać z niecierpliwością na ich mecz, gdy obie będą w swojej najwyższej dyspozycji Mruga
Ania
PostWysłany: Nie 16:08, 05 Kwi 2009    Temat postu:

Brawo Azarenka! Co to za kontuzja o której piszesz?
Monia
PostWysłany: Nie 10:53, 05 Kwi 2009    Temat postu:

Sad
Szkoda.
Nie będę się zastanawiać, a co by było gdyby Serena nie była kontuzjowana.
Szacun dla niej, że dograła ten finał do końca Mruga
Zdąży jeszcze wygrać po raz 6 ten turniej. Za rok. Mr. Green

Dla Azarenki wielkie gratulacje
Zagrała turniej życia i zasłużenie wygrała. Rozjeżdżała wszystkie po kolei (tylko z Kuzą były problemy) a w finale trema jej nie zjadła czego można było się obawiać.
Podsumowując: Narodziła się nowa gwiazda!
Mes
PostWysłany: Sob 15:47, 04 Kwi 2009    Temat postu:

Po meczu Serena - Venus stwierdzam, że turnieje niech wygrywa każdy, byle nie Sirin. Jak na nią patrzę, to się załamuję - jak można wygrywać poruszając się z wdziękiem ciężarnego hipopotama? Nie pojmuję tego.
Ania
PostWysłany: Sob 12:56, 04 Kwi 2009    Temat postu:

A ja nie wiem, co bym chciała.Jak wygra Azarenka to powiększy przewagę nad Isią, ale Sereny nie lubię, więc xD
Niech wygra lepsza i raczej będzie to Serena.
Monia
PostWysłany: Pią 22:29, 03 Kwi 2009    Temat postu:

Fiu, fiu ta Azarenka to kawał zawodniczki.
Z tego co widziałam wczoraj w pierwszym secie to nieraz gały wywalałam Shocked Na przykład na taki jeden forhend grany w biegu Cool

Ale w finale ma wygrać W. i zdobyć Miami po raz szósty
Go Serena! Razz
Ania
PostWysłany: Pią 15:53, 03 Kwi 2009    Temat postu:

[1] S Williams (USA) d [5] V Williams (USA) 64 36 63
[11] V Azarenka (BLR) d [8] S Kuznetsova (RUS) 63 26 75

No no, Azarenka....jestem tylko ciekawa, co pokaże w starciu z Sereną.A Swieta chyba gra co raz lepiej.

PostWysłany: Śro 16:12, 01 Kwi 2009    Temat postu:

Spodziewałam się, ze po takiej grze jaką zaprezentowała Dunka w meczu z Demetievą to półfinał ma gwarantowany. Jednak okazało się, że nie da się zagrać dwóch tak świetnych pojedynków pod rząd.
Natomiast Kozie należą się brawa, że pomimo zapaści fizycznej i wtopie w drugim, przy big points i w całym trzecim secie dała z siebie wszystko.

Dzisiaj grają siostry W. Rock ya Serena trzecią Chinkę ma na drodze xD
Niech wygrają, a będzie cudny półfinał Mr. Green
C'mon!
Ania
PostWysłany: Wto 17:47, 31 Mar 2009    Temat postu:

Obydwie Williamsówny nie bez tarapatów dojechały do QF.Sereny nie oglądałam, ale Venus-Isia owszem.
Venus psuła sporo piłek, a Isia grała w swoim stylu mało psując i od czasu do czas grając coś fajnego.W pierwszym secie grała konsekwentnie i ograła Venus.W drugim mimo dosyć jednostronnego wyniku wcale nie było teatru jednej aktorki.Ciastkowa trochę zredukowała błędy, lepiej serwowała, a Agnieszka więcej psuła, ale generalnie to Aga nie grała bardzo źle.W trzecim secie, gdy było już chyba 5:1 i piłka meczowa dla Venus skreśliłam Agnieszkę, ale niesłusznie bo Isia wyciągnęła do stanu 5:4, a dalej już siłek zabrakło xD Ogólnie Isia pokazała, że przy słabiej grającej Venus można coś ugrać Smile I cieszy mnie ten mecz w sumie.

Wozniacki dosyć łatwo odprawiła Dementievą.W pierwszym secie nie było to tak oczywiste, ale Dunka grała po prostu lepiej i pokonała Rosjankę.
Mes
PostWysłany: Pon 16:47, 30 Mar 2009    Temat postu:

Fajnie ktos z innego forum powiedział: czołówka jak jedna żona postanowiła nie przepracowywać się w "Majami" Laughing
Ania
PostWysłany: Pon 15:31, 30 Mar 2009    Temat postu:

Mestari napisał:
Nie mówię, że kluczowe: pisałam już o tym, że przygotowania Dżej i jej trenerzy spartaczyli. Ale wpływ to tez chyba miało, bo skoro się po nocach nie śpi, to ciężko grać na 100 %.

Nie no oczywiście, że miało wpływ No zwalili, to prawda.Zobaczymy na ile Jelena da radę się podnieść.

W ogóle niektóre wyniki takie dosyć ciekawe.Mauresmo wywaliła Pennettę, to chyba zwiastun, że ona serio powoli wraca do formy.

A myślałam, że Vaidisova może jednak nie polegnie....
O masz, Zvonareva odpadła, a Isia dalej, no fajnie......A Safina taka łatwa przegrana to już w ogóle.

Nawet jasnowidz nie dałby rady przewidzieć wyników tych chimerycznych pań

Osobista prośba: Niech Serena wygra w Miami po raz 6 i uratuje ten turniej przed totalną katastrofą Mr. Green

STADIUM start 11:00am